• Bezpłatne badanie nasienia w Katowicach w ramach kampanii społecznej “Zostań tatą”

  Projekt jest skierowany do wszystkich mężczyzn, którzy planują mieć potomka.

  Akcja została zorganizowana przez Klinikę Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach i rozpocznie się 17.02.2014r.

  Kampania ma na celu uświadomienie parom bezskutecznie starającym się o dziecko, że przyczyna niepłodności leży w  równym stopniu po stronie kobiety i mężczyzny. Dlatego mężczyzna obowiązkowo powinien poddać się badaniom. Pierwszym i najważniejszym krokiem w celu określenia płodności partnera jest badanie nasienia.

  W ramach kampanii Klinika Gyncentrum (Katowice, ul. Żelazna 1) wykona 50 bezpłatnych badań nasienia. Warunkiem wzięcia udziału w projekcie jest rejestracja pod numerem tel. 32 359 09 32-33 i podanie hasła „Zostań tatą”. Decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy przebadany mężczyzna, którego wyniki badania będą poniżej normy, otrzyma prezent w postaci próbki PROfertilu oraz specjalny kupon umożliwiający zakup PROfertilu ze zniżką na stronie www.profertil.pl.

  Partnerem kampanii społecznej “Zostań tatą” została firma Establo Pharma – dystrybutor preparatu PROfertil, przeznaczonego dla mężczyzn mających problemy z płodnością.

   

   

   

  Zostaw Odpowiedź

  Zapisz się do naszego newslettera

  Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

  Filmy