DO KUPIENIA – domowy test jakości nasienia SwimCount (ocenia koncentrację plemników ruchliwych)

SwimCount jest to test umożliwiający samodzielne, „w domowych warunkach”, ocenienie płodności mężczyzny – test ocenia liczbę ruchliwych plemników w próbce nasienia.

Test jest rozwiązaniem do wstępnego sprawdzenia jakości nasienia u mężczyzn, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą oddać nasienia do badania w laboratorium.

Test jest łatwy do wykonania (z instrukcją można zapoznać się zawczasu tutaj: instrukcja SwimCount – domowe badanie nasienia), a samodzielna interpretacja jego wyników także nie nastręcza problemów (im ciemniejszy kolor niebieski, tym więcej plemników ruchliwych). Od oddania nasienia do uzyskania wyniku czeka sie około godziny.

Cena 199 zł  (plus 14,49 zł koszty wysyłki kurierem) – najniższa cena w Polsce!

Przy zamówieniu więcej niż jednego opakowanie SwimCount koszty przesyłki kurierskiej pozostają bez zmian. Test jest wysyłany w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie. Wysyłki są realizowane od poniedziałku do czwartku wyłącznie kurierem, co pozwala na szybkie doręczenie w kontrolowanych warunkach temperatury. Nie wysyłamy przed weekendem i świętami, ze względu na konieczność transportu testów w odpowiedniej temperaturze). Nie realizujemy przesyłek zagranicznych (ze względu na potencjalnie zbyt długi czas transportu w niekontrolowanych warunkach temperatury).

Zamów Swimcount

Po wysłaniu zamówienia proszę sprawdzić skrzynkę e-mailową (także spam) ponieważ powinni Państwo otrzymać e-mail z dalszą instrukcją i numerem konta do wpłaty. W razie braku takiego e-maila prosimy o kontakt: kontakt{at}badanie-nasienia.pl

Atutem testu SwimCount jest to, że  ocenia on liczbę plemników ruchliwych, czyli tylko tych które potencjalnie mają szansę na dotarcie do komórki jajowej w drogach rodnych kobiety i na jej zapłodnienie.

Zestaw  zawiera wszystkie elementy niezbędne do wykonania badania.

Wjęcej informacji o teście SwimCount znajduje sie tutaj: SwimCount – domowy test do badania nasienia

SwimCount test nasienia meskiego

ZOBACZ INNE PRODUKTY W NASZYM SKLEPIE: link

Zostaw Odpowiedź

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Filmy