DO KUPIENIA – plastry chłodzące na jądra FertilMate

FertilMate to specjalnie skonstruowane plastry hydrożelowe z naturalnym mentolem zapewniające mężczyźnie uczucie chłodzenia i komfortu. Plastry chłodzące są cienkie i elastyczne, całkowicie niewidoczne pod ubraniem, łatwe w użyciu, kształtem dopasowują się do każdego rozmiaru moszny, nie kleją się, mają przyjemny i świeży zapach. Nie wymagają zamrażania przed użyciem.

Powszechnie wiadomo, że podwyższona temperatura jąder jest przyczyną niepłodności i zaburzonej jakości nasienia. Przegrzewanie jąder ma miejsce przy długiej siedzącej pracy (np. kierowcy), na skutek noszenia nieprzewiewnej bielizny, częstych gorących kąpieli itp. Plastry chłodzące na mosznę FertilMate pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę jąder, co pozwala na prawidłowe zachodzenie procesu produkcji plemników (czyli spermatogenezy).

Cena zestawu (8 plastrów) to 69 zł (plus 12 zł kosztów przesyłki kurierem) – najniższa cena w Polsce! + GRATIS

 

Zamów FertilMate

 

Po wysłaniu zamówienia proszę sprawdzić skrzynkę e-mailową (także spam) ponieważ powinni Państwo otrzymać e-mail z dalszą instrukcją i numerem konta do wpłaty. W razie braku takiego e-maila prosimy o kontakt: kontakt{at}badanie-nasienia.pl

 

Zaleca się stosowanie FertilMate w ciepłe dni, podczas wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej oraz pod czas snu, gdy temperatura ciała jest wyższa.

FertilMate zapewnia natychmiastowe uczucie chłodu i lekkości, które utrzymuje się przez 2-4 godziny, natomiast uczucie komfortu i relaksu utrzymuje się do 8 godzin.

 

 

ZOBACZ INNE PRODUKTY W NASZYM SKLEPIE: link

Zostaw Odpowiedź

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Filmy