• DO KUPIENIA – domowy test do oceny płodności męskiej – FertilityScore

   

  FertilityScore jest to test umożliwiający samodzielne, „w domowych warunkach” ocenienie płodności mężczyzny – test ocenia liczbą ruchliwych plemników w próbce nasienia.

  Test jest świetnym rozwiązaniem dla wstępnej oceny nasienia u mężczyzn, dla których oddanie nasienia w laboratorium jest na tyle krępujące, iż nie chcą tego zrobić. Samodzielne wykonanie pozwala na uniknięcie wielu stresujących i krępujących sytuacji np. zapisania się na badanie, rozmowy z personelem, oddawania nasienia w laboratorium.

  Cena 89 zł  (plus 9 zł koszty wysyłki priorytetowej) – najniższa cena w Polsce!

  Test jest wysyłany w bezpiecznym i dyskretnym opakowaniu, bez oznaczeń sprzedawcy.

   

  Zamów FertilityScore

  Po wysłaniu zamówienia proszę sprawdzić skrzynkę e-mailową (także spam) ponieważ powinni Państwo otrzymać e-mail z dalszą instrukcją i numerem konta do wpłaty. W razie braku takiego e-maila prosimy o kontakt: kontakt{at}badanie-nasienia.pl

   

  Obecnie do Fertility Score dodajemy gratis opakowanie preparatu na poprawę jakości nasienia PROMEN.


  ……………

  Atutem tego testu jest to, że  ocenia liczbę plemników ruchliwych, czyli tylko tych które potencjalnie mają szansę na dotarcie do komórki jajowej w drogach rodnych kobiety i jej zapłodnienie.

  Test jest łatwy i szybki do wykonania (instrukcja poniżej oraz w każdym pudełku z testem), a samodzielna interpretacja jego wyników także nie nastręcza problemów.  Test powinno się wykonać dwukrotnie co przy pozytywnym wyniku daje 86% szansy, że aktywność nasienia jest prawidłowa i potencjał płodności jest wysoki. Ocena wyniku testu polega na obserwacji intensywności uzyskanego na pasku testowym koloru, który porównuje się z kartą kolorów. Na tej podstawie nasienie można przyporządkować do grupy pozytywnej (20 milionów lub więcej ruchliwych plemników na mililitr nasienia) lub negatywnej (mniej niż 20 milionów ruchliwych plemników na mililitr nasienia).

  Zestaw testowy  zawiera wszystkie elementy niezbędne do wykonania dwóch oddzielnych badań.

   

  ZOBACZ INNE PRODUKTY W NASZYM SKLEPIE: link

  Zostaw Odpowiedź

  Zapisz się do naszego newslettera

  Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

  Filmy