• Katowice: Spotkanie dla osób z problemem niepłodności

  Już 10 czerwca 2014 odbędzie się pierwsze spotkanie dla osób zmagających się z problemem niepłodności. W ramach grupy wsparcia na bezpłatną pomoc psychologa mogą liczyć kobiety starające się o dziecko, pary oraz małżeństwa. Organizatorem konsultacji jest Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach.

  Przede wszystkim wsparcie psychiczne
  Osobom zmagającym się z problemem niepłodności często towarzyszy uczucie niepewności siebie, nieakceptacja własnego ciała, napięte relacje z partnerem, a także wzajemne obarczanie się winą. Dlatego celem grupy wsparcia jest przede wszystkim udzielenie tym osobom wsparcia psychicznego. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się akceptacji, radzenia sobie z problemem oraz poznają sposoby na rozładowanie stresu.
  Z bezpłatnych konsultacji mogą skorzystać zarówno osoby dotknięte bezpłodnością, jak i te, które poddają się terapii leczenia niepłodności i zabiegowi in vitro. To okazja do wymiany doświadczeń oraz spotkania z osobami zmagającymi się z podobnym problemem.
  Zapisz się do grupy wsparcia
  Pierwsze spotkanie organizowane przez katowicką Klinikę Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach odbędzie się 10 czerwca o godz. 17.30 w kompleksie Opolska 22 w Katowicach (sala konferencyjna E11, piętro I). Zgłoszenia przyjmowane są do 9 czerwca mailowo: a.iskierka@gyncentrum.pl lub pod nr tel. 535 030 835.


  Informacja prasowa: 04-06-2014, Katowice
  Biuro Prasowe Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach
  Martyna Dyszka/Guarana PR
  tel. 517 854 244 mail. martyna.dyszka@guaranapr.pl

  Zostaw Odpowiedź

  Zapisz się do naszego newslettera

  Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

  Filmy