• Prezerwatywa do oddania nasienia (Male Factor-Pak) – możliwość zakupu na Międzynarodowych Targach Płodności w Warszawie (9-10.03.2013)

  Informujemy, że specjalną prezerwatywę do oddania nasienia do badania (Male Factor-Pak) będzie można zakupić od ręki na stoisku naszego portalu www.badanie-nasienia.pl w czasie trwania Międzynarodowych Targów Płodności odbywających się w Warszawie w dniach 9-10 marca 2013.

  Osoby zainteresowane zakupem prosimy o wcześniejsze zgłoszenia e-mailowe do nas na adres kontakt[at]badanie-nasienia.pl (wystarczy podać imię i nazwisko lub jakiekolwiek inne dane identyfikujące osobę zgłaszającą się) co zapewni, że będziemy na miejscu dysponować wystarczającą liczbą zestawów z taką prezerwatywą. Osoby, które się wcześniej nie zgłoszą będą mogły także nabyć prezerwatywę, jednak jedynie do wyczerpania zapasów. Dla osób, które zgłoszą się do nas wcześniej (do 3 marca 2013) możliwość zakupu prezerwatywyna Targach będzie zagwarantowa.

  Koszt prezerwatywy wynosi 60 zł (płatne na miejscu, przy zakupie).

  Oddanie nasienia do badania za pomocą prezerwatywy Male Factor-Pak jest maksymalnie naturalne gdyż zachodzi w czasie współżycia płciowego, w sposób nie zmieniający parametrów próbki. Jest to alternatywa dla oddania nasienia przez masturbację, idealna dla pacjentów którzy nie chcą lub nie mogą oddać nasienia w ten sposób lub w stresujących warunkach w laboratorium. Prezerwatywa Male Factor-Pak jest wyprodukowana ze specjalnego, nietoksycznego dla plemników tworzywa i nie zawiera żadnych środków przeciwplemnikowych czy też innych, które mogłyby oddziaływać na próbkę nasienia i zaburzać uzyskany na jej podstawie wynik badania nasienia.

  Zamów Prezerwatywę

   

   

  Zostaw Odpowiedź

  Zapisz się do naszego newslettera

  Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

  Filmy