• Badanie nasienia w klinice Salve Medica w Łodzi – preparat PROMEN gratis

  Pacjenci, którzy wykonają badanie ogólne nasienia w laboratorium Kliniki Leczenie Niepłodności Salve Medica w Łodzi (ul. Szparagowa 10) i u których stwierdzone zostaną nieprawidłowości w parametrach nasienia otrzymają nieodpłatnie 3 opakowania preparatu PROMEN.

  3 opakowania, czyli 90 kapsułek to ilość wystarczająca do 3 miesięcznej suplementacji. Przyjmuje się, że 2-3 miesiące to minimalny okres, po którym możliwa jest poprawa jakości nasienia ponieważ tyle właśnie trwa proces produkcji i dojrzewania plemników (spermatogeneza).

  Preparaty otrzymają pacjenci, u których w wyniku badania ogólnego nasienia stwierdzona zostanie nieprawidłowość choćby w jednym parametrze nasienia (ilość, ruchliwość, morfologia). Preparat otrzymają także pacjenci z nieprawidłowym wynikiem badania chromatyny plemnikowej oraz testu HBA (wiązania z kwasem hialuronowym).

  Preparat nie będzie wydawany pacjentom, którzy mają prawidłowe parametry nasienia (normozoospermia) oraz całkowity brak plemników w nasieniu (azoospermia).

  Zapisy na badanie nasienia pod numerami telefonu Kliniki 42 254 64 00 lub 42 254 64 01.

  Akcja promocyjna obowiązuje dla badań nasienia wykonanych od 6 listopada 2013 do 30 stycznia 2014.

  Zapraszamy!

   

  Zostaw Odpowiedź

  Zapisz się do naszego newslettera

  Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

  Filmy