Centrum Medyczne Macierzyństwo w Krakowie

Macierzynstwo centrum medyczneCentrum Medyczne Macierzyństwo
ul. Białoprądnicka 7A 31-221 Kraków
tel. 12 415 88 00
osrodek@macierzynstwo.com.pl
www.macierzynstwo.com.pl

 

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00-21.00
sobota 9:00-14.00

Centrum Medyczne Macierzyństwo jest pierwszym w Krakowie i całej Małopolsce ośrodkiem świadczącym wszechstronne usługi zarówno w diagnostyce, jak i w leczeniu niepłodności. Doskonałe przygotowanie naszego personelu oraz najnowocześniejsze wyposażenie pozwalają nam od wielu lat odnosić sukcesy, czyli spełniać marzenia o szczęśliwym macierzyństwie.

Staranie się o potomstwo jest wyjątkowym okresem w życiu, szczególnie, gdy czas oczekiwania przedłuża się lub pojawiają się nieprzewidziane trudności. Centrum Medyczne Macierzyństwo zapewnia profesjonalne porady, a także zaplanowanie całego procesu diagnozowania i leczenia niepłodności. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie oraz ogromna praktyka zawodowa. Nasz personel to znakomici specjaliści, z doświadczeniem naukowym i klinicznym. Większość naszych lekarzy posiada II stopień specjalizacji oraz tytuł doktora nauk medycznych.

Centrum Medyczne należy do renomowanej grupy Academic Reproductive Partnership z główną siedzibą w Oxfordzie w Wielkiej Brytanii. Skupia ona najlepsze w Europie kliniki leczenia niepłodności. Współpraca w ramach grupy opartej o specjalistów z Uniwersytetu w Oksfordzie pozwala na ciągłe kształcenie naszej kadry oraz aktywną wymianę doświadczeń, co przekłada się na coraz lepsze wyniki terapii.

W codziennej pracy dbamy o zachowanie najwyższych, światowych standardów leczenia. Posiadamy własną pracownię diagnostyki laboratoryjnej, która umożliwia wykonywanie wszystkich badań na miejscu. Laboratorium embriologiczne wyposażone jest między innymi w sześć nowoczesnych inkubatorów, dwa systemy do mikromanipulacji, system ciągłego monitoringu zarodków Primo Vision. Wszystkie urządzenia, podobnie jak procedury medyczne i biotechnologiczne, objęte są stałą, niezależną kontrolą jakości. Centrum Medyczne Macierzyństwo posiada Certyfikat ISO 9001.

KLINIKA_1680_thumb

Centrum Medyczne Macierzyństwo znajduje się w śródmieściu Krakowa przy ul. Białoprądnickiej 7A (w pobliżu skrzyżowania głównych tras Kraków-Warszawa i Tarnów-Katowice). Przy Centrum znajduje się parking do dyspozycji pacjentów.

Podstawowe badania nasienia (seminogram, analiza wspomagana komputerowo), badania chromatyny plemnikowej oraz mrożenie nasienia są wykonywane w godzinach pracy kliniki, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej, tel. 12 415 88 00.

Badania hormonalne i biochemiczne wykonywane są w godzinach pracy kliniki, bez konieczności rejestracji.

Dlaczego warto wykonać badanie nasienia w profesjonalnym ośrodku?

                    masz pewność, że badanie zostanie wykonane na nowoczesnym sprzęcie

                    badania są wykonywane przez diagnostów i embriologów, którzy od lat zajmuja się w praktyce problemem niepłodności, posiadają certyfikaty European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE)

                    specjalizujemy się w leczeniu niepłodności, więc nie tylko wydajemy wynik ale możemy zaproponować i przeprowadzić leczenie

                    dbamy o kontrolę jakości – posiadamy certyfikat ISO 9001:2009 –  świadczenie usług medycznych w zakresie medycyny rozrodu, ginekologii, położnictwa i endokrynologii w tym stosowanie technik wspomaganego rozrodu w pracowni IVF.

Procedury wykonywane w Centrum Macierzyństwo:

– wspomagane komputerowo badanie nasienia,

– badanie chromatyny plemnikowej test SCD,

– badania biochemiczne plazmy nasienia (fruktoza, kwas cytrynowy, alfa-glukozydaza obojętna),

– posiew nasienia,

– oznaczenia poziomu hormonów,

– badania mikrobiologiczne (Clamydia, Ureaplasma, Mycoplasma),

– mrożenie nasienia,

– inseminacja nasieniem partnera lub dawcy (AIH/AID),

– zapłodnienie pozaustrojowe IVF, ICSI, IMSI (system Octax EyeWare,polarAIDE, CytoScreen, LaserShot)

– TESE,TESA, PESE, PESA

– PCT (test postkoitalny),

– dawstwo komórek jajowych,

– adopcja zarodków,

– konsultacje ginekologiczne z zakresu leczenia niepłodności, urologiczne, andrologiczne,

– pracownia USG (USG ginekologiczne, położnicze, USG moszny).

 


Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Filmy