Konkurs dla pacjentów “Czy do wykonania badania nasienia trzeba namawiać i jak to robić?”- do wygrania kuracja preparatem FertilManPlus

7 maja 2019

Portal www.badanie-nasienia.pl oraz dystrybutor preparatu FertilMan i FertilManPlus ogłaszają konkurs, w którym do wygrania jest miesięczna kuracja preparatem FertilMan Plus. Aby przystąpić do konkursu należy przygotować opis na temat: “Czy do wykonania badania nasienia trzeba namawiać i jak to robić?“. Autorami prac mogą być pacjenci oraz ich partnerki, ale też inne osoby (lekarze, diagności itp.) – można opisać doświadczenia własne, albo swoje obserwacje. Długość prac jest dowolna. Planujemy nagrodzić 3 najciekawsze prace.

Na zgłaszanie prac czekamy do 30 czerwca 2019. Rozstrzygnięcie nastąpi do 14 lipca 2019.

Prace prosimy nadsyłać na adres kontakt[małpka]badanie-nasienia.pl w tytule wpisując słowo KONKURS.

W mailach prosimy nie podawać danych teleadresowych, z autorami nagrodzonych prac skontaktujemy się mailowo na adres, z którego nadejdzie opis.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z osobami nagrodzonymi.

Biorąc udział w konkursie wyrażają Państwo zgodę na publikację nagrodzonych prac w portalu www.badanie-nasienia.pl oraz na naszym Facebooku (publikowana będzie jedynie opis, imię i nazwisko autora będzie publikowane jedynie za jego dodatkową zgodą; jeśli autor będący jednocześnie osobą nagrodzoną w konkursie nie wyrazi zgody na publikację swojego imienia i nazwiska, praca będzie publikowana bez tych danych, jedynie z adnotacją, że jest to praca nagrodzona w konkursie).

Opisy muszą być wcześniej niepublikowane.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *