Badanie nasienia – może być przyjemnie i „glamour” (FertiMedica Centrum Płodności w Warszawie)

18 października 2015

Wbrew powszechnej opinii i utartym stereotypom badanie nasienia może okazać się bardzo przyjemnym, ciekawym i miłym doświadczeniem.

FertiMedica Centrum Płodności specjalnie dla panów przygotowało intymny pokój oddawania nasienia.

Jego wnętrza utrzymano w stylu „erotic glamour”, obejmującym ciemną tonację kolorów, wygodne stylowe meble oraz zmysłowe fototapety, podkreślające klimat wystroju. Projekt przygotował designer Mac Stopa założyciel Massive Design.

Pokój zaopatrzony jest w system multimedialny, który umożliwia skorzystanie z najbardziej wyszukanych treści internetowych dopasowując materiał video do gustów i preferencji pacjentów.

Bardzo ważnym elementem pokoju jest specjalna śluza z okienkiem podawczym, w której pacjent zostawia pojemnik wraz z jego zawartością uruchamiając przyciskiem świetlne powiadomienie pracownika laboratorium. Rozwiązanie to wprowadza nowy standard w obsłudze pacjentów – panowie pozbywają się „wstydliwego” pojemnika nie wychodząc z pokoju i mając pewność, że szybko trafi on w powołane ręce.

Dla czytelników portalu badanie-nasienia.pl FertiMedica przygotowała ofertę promocyjną na badania. Do końca listopada zapraszamy panów na badania z 20% rabatem. Rabat przyznawany jest na hasło „promocja badanie nasienia”

Zapraszamy!

www.fertimedica.pl

Fertimedica badanie nasienia

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *