Misja

„Mężczyźni mają taki sam udział w powstawaniu dzieci, jak i kobiety! Kiedy uświadomimy sobie ten fakt, jasne staje się, że zarówno po stronie kobiecej, jak i męskiej mogą zdarzyć się problemy, które negatywnie wpływają na płodność. Nie jest to niczyją winą… Dlatego, aby skutecznie leczyć niepłodne pary trzeba diagnozować i rozwiązywać problemy po obu stronach.”

Problem niepłodności dotyka coraz większej liczby par. Jednocześnie rośnie świadomość konieczności diagnozowania i leczenia tzw. „czynnika męskiego” w przypadkach niepłodności. Portal www.badanie-nasienia.pl powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na informacje i zainteresowanie tematyką problemów z płodnością u mężczyzn oraz ze względu na brak jednoznacznych, obiektywnych i merytorycznie sprawdzonych informacji na ten temat w polskim Internecie.

W czasach, gdy Internet stał się pierwszym źródłem informacji na każdy temat, w tym na intymne tematy medyczne, portal www.badanie-nasienia.pl ma za zadanie zapewnić dostęp do wszechstronnej, aktualnej, przydatnej, fachowej i rzeczowej wiedzy w tym zakresie i umożliwić skorzystanie z niej w dowolnym momencie.

Aby zapewnić wysoką jakość i funkcjonalność portalu w jego tworzeniu uczestniczą najlepsi polscy fachowcy w dziedzinie andrologii, a sugestie i uwagi pacjentów są zawsze mile widziane.

Mamy nadzieję, że dzięki informacjom zawartym w portalu www.badanie-nasienia.pl wielu osobom uda się lepiej zrozumieć zagadnienia związane z badaniem nasienia i męskimi problemami z płodnością, co spowoduje bardziej skuteczne diagnozowanie i leczenie.