Szkolenie “Plemnik jaki jest każdy widzi?”
9 października 2019
Zapraszamy serdecznie na Szkolenie pod tytułem “Plemnik jaki jest, każdy widzi?“.
NIESTETY W ZWIĄZKU Z OBECNĄ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ W NASZYM KRAJU ZMUSZENI JESTEŚMY PRZESUNĄĆ TERMIN SZKOLENIA – MAMY NADZIEJĘ, ŻE ODBĘDZIE SIĘ ONO WE WRZEŚNIU 2020. KONKRETNY TERMIN PODAMY GDY TYLKO SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA USTABILIZUJE SIĘ.
Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla diagnostów laboratoryjnych, ale także dla innych specjalistów zajmujących się lub chcących dowiedzieć się więcej o wybranych problemach płodności.
Organizatorami wydarzenia są:
- Wydawca portalu www.badanie-nasienia.pl
- Organizator Programu Międzylaboratoryjnej Kontroli Jakości Badania Ogólnego Nasienia SpermControl
- Katedra Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
- OnSet Media
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia, za udział w szkoleniu diagności laboratoryjni otrzymują 8 punktów edukacyjnych “twardych”.
Planowany program:
9:00-9:50 Rejestracja uczestników
9:50-10:00 Powitanie i wskazówki techniczne
10:00-11:00 Interpretacja wyników badania nasienia (dr hab. n. med. Katarzyna Marchlewska, Katedra Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi)
11:00-11:45 Niepłodność immunologiczna, przeciwciała przeciwplemnikowe – co wiemy, jak diagnozować i jak leczyć? (dr hab. n. med. Jarosław Paśnik, APC Analizy Medyczne)
11:45-12:00 Przerwa
12:00-12:45 Dokąd zmierza komputerowo wspomagana analiza nasienia i jakie daje możliwości? (dr n. wet. Monika Petrajtis-Gołobów, TK Biotech)
12:45-13:45 Stres oksydacyjny w nasieniu jako przyczyna problemów z płodnością (dr hab. n. med. Renata Walczak Jędrzejowska, Katedra Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi)
13:45-14:30 Przerwa
14:30-15:15 HPV, a jakość nasienia i płodność męska – najnowsze doniesienia (dr n. med. Eliza Filipiak)
15:15-16:15 Co techniki medycyny reprodukcyjnej mają do zaproponowania niepłodnym pacjentom, czyli co z tym in vitro? (mgr Małgorzata Wójt, Klinika Płodności SalveMedica)
16:15-16:30 Przerwa
16:30-17:15 Onkofertility (zachowanie płodności dla pacjentów onkologicznych) – obecne możliwości… (dr n. med. Arkadiusz Samojedny, Polski Bank Komórek Macierzystych)
17:15-17:30 Podsumowanie dotychczasowych wyników Programu Międzylaboratoryjnej Kontroli Jakości Badania Ogólnego Nasienia SpermControl… (dr n. med. Eliza Filipiak, Koordynator Programu SpermControl)
Koszty uczestnictwa:
Zgłoszenie do 15 lutego (na miejscu lub online): 125 PLN
Zgłoszenie do 29 lutego (na miejscu lub online): 130 PLN
Zgłoszenie do 31 marca (na miejscu lub online): 150 PLN
Późniejsze zgłoszenia (na miejscu lub online): 200 PLN
Studenci: 60 PLN
Mail kontaktowy: szkolenie[małpka]onsetmedia.pl
Dzięki firmie ONSET MEDIA i najnowszym technologiom streamingowym i telemostom będzie także możliwość uczestnictwa w Sympozjum w formie on-line, na żywo, bez konieczności przyjazdu na miejsce, ale z możliwością interaktywnego uczestnictwa w Sympozjum (opcję uczestnictwa na miejscu lub on-line zaznacza się wypełniając formularz rejestracyjny).
Jeśli nie chcesz zapomnieć o wydarzeniu dodaj swój adres do naszego newslettera (w prawej kolumnie).
2 comments
Czy wykupując dostęp online również otrzymujemy punkty edukacyjne i certyfikat?
tak, diagności laboratoryjni otrzymują punkty edykacyjne nie zależnie od formy udziału, pod warunkiem zaliczenia na 60% egzaminu testowego który odbędzie się w trakcie szkolenia (co jest standardem przy przyznawaniu punktów edykacyjnych twardych). Rejestracja bedize uruchomiona już wkrótce