• Komputerowe badanie nasienia we Wrocławiu do końca maja za 50 zł

  Tylko do końca maja klinika Polmedis oferuje promocyjne ceny badania nasienia. Wykonanie testu jakości plemników nie jest wyłącznie procedurą medyczną. Klinika namawia Panów do wykonania komputerowego badania nasienia w charakterze wsparcia swoich partnerek.

  Tylko do końca maja 2014 r. wrocławska klinika Polmedis oferuje komputerowe badanie nasienia w promocyjnej cenie 50 złotych.

  W postrzeganiu społecznym najpierw u kobiet poszukuje się przyczyn niemożności zajścia w ciążę. Zgłoszenie chęci wykonania badania już na początku drogi jest odpowiedzialnym rozumieniem roli mężczyzny i przyszłego ojca. Dla partnerki to wyraźny sygnał wsparcia i wzajemnej troski o rodzicielstwo.

  Pod względem medycznym badanie daje wiedzę o budowie, liczbie i ruchliwości plemników. Jest nieinwazyjne i bez skutków ubocznych. Klinika Polmedis zapewnia intymne warunki do pozyskania nasienia do badania oraz fachowość personelu medycznego.

  Klinika Polmedis, Wrocław, ul. Partynicka 45
  Godziny umawiania wizyt: poniedziałek-piątek od 9.00 do 19.00
  Tel. 71 339 83 62

  Zostaw Odpowiedź

  Zapisz się do naszego newslettera

  Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

  Filmy