Porozmawiajmy o problemach intymnych – Konsultacje urologiczne w klinice Parens w Krakowie

6 kwietnia 2017

Nowość w Centrum Leczenia Niepłodności PARENS w Krakowie – konsultacje urologiczne. Zapraszają doktor Jakub Danilewicz oraz doktor Tomasz Wiatr.

Urolog to lekarz zajmujący się nie tylko problemami z męską płodnością. To także specjalista od wszelkich problemów z układem moczowo-płciowym, nie tylko u mężczyzn (mimo, że głównie z mężczyznami się kojarzy), ale także u kobiet.

W naszej klinice spotkasz się ze zrozumieniem, profesjonalizmem, poufnością i intymną atmosferą. Dla naszych lekarzy nie ma tematów tabu! Już od pierwszej wizyty przełamią Twój wstyd, spróbują znaleźć przyczynę i rozwiązanie krępujących problemów. Zapraszamy na konsultacje i badania.

6 powodów, dla których warto odwiedzić urologa:

  • Problemy z męską płodnością – pełna diagnostyka pozwala wykluczyć lub potwierdzić urologiczną przyczynę niepłodności oraz wdrożyć skuteczne leczenie.
  • Zaburzenia erekcji i wytrysk przedwczesny – problemy te NIE są naturalną i nieuchronną konsekwencją starzenia! Istnieją skuteczne sposoby, aby poprawić jakość życia seksualnego zarówno mężczyzn, jak i ich partnerek. Nie rezygnuj z możliwości powrotu do satysfakcjonującego współżycia – zasięgnij porady urologa.
  • Obecność krwi w moczu – hematuria (krwinki czerwone w dużych ilościach widoczne gołym okiem) lub mikrohematuria (krwinki czerwone w mniejszych ilościach widoczne tylko pod mikroskopem) – może być wczesnym objawem wielu poważnych schorzeń pęcherza lub nerek. Nie zwlekaj z wizytą nawet, jeśli był to pojedynczy epizod krwiomoczu.
  • Podwyższenie poziomu antygenu PSA – może wskazywać na raka prostaty. Nawet, jeśli poziom PSA jest w normie, ale wzrósł od ostatniego badania kontrolnego, zgłoś się do lekarza – zmiany nowotworowe wychwycone na wczesnym etapie to większa szansa na wyleczenie. Sprawdź, czy jesteś w grupie podwyższonego ryzyka!
  • Masz powyżej 40 lat i jeszcze nigdy nie byłeś na badaniu prostaty? Może nie jest ono przyjemne, ale powiększenie gruczołu krokowego może wskazywać na rozwijającego się raka. Badanie profilaktyczne jest szczególnie ważne, jeśli w Twojej rodzinie występowały już przypadki tego nowotworu.
  • Powiększenie i/lub ból jąder – mogą wskazywać na nowotwór jądra. Występuje on głównie u młodych mężczyzn przed 40. rokiem życia. Nie każdy guzek w jądrze wskazuje na nowotwór, istnieje kilka chorób wywołujących zapalenie jądra i jego powiększenie np. wodniak, który nie jest niebezpieczny. Nie zamartwiaj się – sprawdź, co leży u podstaw Twojego problemu!

Kontakt:

Centrum Leczenia Niepłodności PARENS
Al. 29 Listopada 155C
31-406 Kraków
tel.: 12 665 37 77
info@parens.pl
www.parens.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *