Katowice: Spotkanie dla osób z problemem niepłodności

4 czerwca 2014

Już 10 czerwca 2014 odbędzie się pierwsze spotkanie dla osób zmagających się z problemem niepłodności. W ramach grupy wsparcia na bezpłatną pomoc psychologa mogą liczyć kobiety starające się o dziecko, pary oraz małżeństwa. Organizatorem konsultacji jest Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach.

Przede wszystkim wsparcie psychiczne
Osobom zmagającym się z problemem niepłodności często towarzyszy uczucie niepewności siebie, nieakceptacja własnego ciała, napięte relacje z partnerem, a także wzajemne obarczanie się winą. Dlatego celem grupy wsparcia jest przede wszystkim udzielenie tym osobom wsparcia psychicznego. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się akceptacji, radzenia sobie z problemem oraz poznają sposoby na rozładowanie stresu.
Z bezpłatnych konsultacji mogą skorzystać zarówno osoby dotknięte bezpłodnością, jak i te, które poddają się terapii leczenia niepłodności i zabiegowi in vitro. To okazja do wymiany doświadczeń oraz spotkania z osobami zmagającymi się z podobnym problemem.
Zapisz się do grupy wsparcia
Pierwsze spotkanie organizowane przez katowicką Klinikę Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach odbędzie się 10 czerwca o godz. 17.30 w kompleksie Opolska 22 w Katowicach (sala konferencyjna E11, piętro I). Zgłoszenia przyjmowane są do 9 czerwca mailowo: a.iskierka@gyncentrum.pl lub pod nr tel. 535 030 835.


Informacja prasowa: 04-06-2014, Katowice
Biuro Prasowe Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach
Martyna Dyszka/Guarana PR
tel. 517 854 244 mail. martyna.dyszka@guaranapr.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *