Badanie nasienia – może być przyjemnie i „glamour” (FertiMedica Centrum Płodności w Warszawie)

Wbrew powszechnej opinii i utartym stereotypom badanie nasienia może okazać się bardzo przyjemnym, ciekawym i miłym doświadczeniem.

FertiMedica Centrum Płodności specjalnie dla panów przygotowało intymny pokój oddawania nasienia.

Jego wnętrza utrzymano w stylu „erotic glamour”, obejmującym ciemną tonację kolorów, wygodne stylowe meble oraz zmysłowe fototapety, podkreślające klimat wystroju. Projekt przygotował designer Mac Stopa założyciel Massive Design.

Pokój zaopatrzony jest w system multimedialny, który umożliwia skorzystanie z najbardziej wyszukanych treści internetowych dopasowując materiał video do gustów i preferencji pacjentów.

Bardzo ważnym elementem pokoju jest specjalna śluza z okienkiem podawczym, w której pacjent zostawia pojemnik wraz z jego zawartością uruchamiając przyciskiem świetlne powiadomienie pracownika laboratorium. Rozwiązanie to wprowadza nowy standard w obsłudze pacjentów – panowie pozbywają się „wstydliwego” pojemnika nie wychodząc z pokoju i mając pewność, że szybko trafi on w powołane ręce.

Dla czytelników portalu badanie-nasienia.pl FertiMedica przygotowała ofertę promocyjną na badania. Do końca listopada zapraszamy panów na badania z 20% rabatem. Rabat przyznawany jest na hasło „promocja badanie nasienia”

Zapraszamy!

www.fertimedica.pl

Fertimedica badanie nasienia

 

Zostaw Odpowiedź

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Filmy