Żel nawilżający wspomagający poczęcie Conceive Plus

26 kwietnia 2013

Chociaż środki nawilżające (lubrykanty) stosowane do poprawy jakości stosunków płciowych nie są preparatami antykoncepcyjnymi to okazuje się, że często mają negatywny wpływ na plemniki, a przez to na ich potencjał do zapłodnienia. Dlatego też stosowanie tych preparatów, może w niektórych przypadkach wywierać niezamierzony efekt antykoncepcyjny.

Preparat Conceive Plus jest środkiem nawilżającym do stosowania w czasie stosunku, który nie wywiera negatywnego efektu na plemniki, a przez to traktowany jest jako preparat “wspomagający poczęcie”. Jest to idealne rozwiązanie dla par, które chcą stosować preparaty nawilżające, a jednocześnie starają się o dziecko.

Preparat Conceive Plus występuje w dwóch typach opakowań: tubka 75 ml lub jednorazowe aplikatory (3 sztuki lub 8 sztuk).

Cena preparatu Conceive Plus w naszym sklepie to 69 zł za tubkę 75 ml lub 8 szt. aplikatorów lub 39 zł za 3 szt. aplikatorów (plus 12 zł kosztów przesyłki kurierem lub 24zł dla przesyłek zagranicznych do Europy) – najniższa cena w Polsce!

 

[form conceive]

 

Po wysłaniu zamówienia proszę sprawdzić skrzynkę e-mailową (także spam) ponieważ powinni Państwo otrzymać e-mail z dalszą instrukcją i numerem konta do wpłaty. W razie braku takiego e-maila prosimy o kontakt: kontakt{at}badanie-nasienia.pl

 

Tubka preparatu wspomagającego poczęcie Conceive Plus

Aplikator preparatu wspomagającego poczęcie Conceive Plus

 

ZOBACZ INNE PRODUKTY W NASZYM SKLEPIE: link

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *