Kalendarz Andrologiczny 2020

15 października 2019

Szanowni Państwo,

już teraz chcielibyśmy umilić Wasz każdy dzień w pracy w nadchodzącym roku 2020, dlatego informujemy iż powstał humorystyczny Kalendarz Andrologiczny na 2020 rok.

Kalendarz ma charakter informacyjny – w humorystyczny sposób prezentuje techniki, produkty czy wydarzenia „ważne dla plemników”, dlatego też zapewne będzie rozweselał każde laboratorium i gabinet przez okrągły rok.

Poniżej mała próbka tego co znajdziecie w środku 🙂

 

Kalendarz powstał dzięki zaangażowaniu:

Medimes Sp. z o. o. | Dystrybutor wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków | Medimes Sp. z o. o. | Dystrybutor wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków

TK Biotech

SpermControl 

SpermControl to Program Międzylaboratoryjnej Kontroli Jakości (biegłości) badania ogólnego nasienia w całości przygotowany w Polsce. Program obejmuje 2 rundy kontrolne w każdym roku kalendarzowym i poddaje ocenie podstawowe parametry nasienia (tj. koncentrację, ruchliwość, żywotność i morfologię plemników). Więcej informacji na stronie www.spermcontrol.pl

Portal: www.badanie-nasienia.pl

Portal www.badanie-nasienia.pl od 2012 roku jest źródłem merytorycznej wiedzy zarówno dla pacjentów jak i specjalistów zajmujących się diagnostyką i leczeniem męskich problemów z płodnością. Staramy się rozwijać i ciągle wzbogacać o nowe interesujące treści.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *