Spotkanie dotyczące diagnozowania niepłodności męskiej w Salve Medica w Łodzi, 18 maja 2013

9 maja 2013

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie naukowe na temat postępowania andrologicznego w przypadku niepłodnych par. Celem naszego spotkania będzie przybliżenie Państwu dostępnych Salve Medica metod diagnostycznych związanych z płodnością męską, które pozwolą zastosować właściwe leczenie. Odpowiednie postępowanie może poprawić skuteczność stosowanych metod zapłodnienia. Spotkanie przeznaczone jest przede wszystkim dla lekarzy, jednak miło nam będzie powitać także innych specjalistów, który ze względów zawodowych interesuje ta tematyka. Mamy nadzieję, że proponowana tematyka spotkania będzie dla Państwa interesująca i znajdzie zastosowanie w Państwa praktyce.

 

Spotkanie odbędzie się w terminie 18-05-2013 w godzinach 14.00-16.00 w sali konferencyjnej Kliniki Leczenia Niepłodności Salve Medica przy ul. Szparagowej 10.

 

Uczestnictwo w spotkaniu jest nieodpłatne, ale ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie udziału drogą e-mailową na adres: katarzyna.marchlewska@umed.lodz.pl

 

 

Program spotkania:

  1. „Rola czynnika męskiego w leczeniu niepłodnej pary”. Prof. dr hab. med. Jolanta Słowikowska-Hilczer.
  2. „Nowoczesna diagnostyka andrologiczna – interpretacja wyników.” Dr n. med. Katarzyna Marchlewska, Dr n. med. Eliza Filipiak.
  3. „Podwójne oblicze biopsji jąder”. Dr n. med. Elżbieta Oszukowska.

 

Udostępnij

One comment

  1. Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ginekologiczno-Polozniczo- Andrologiczna w Zabrzu pisze:

    Zglaszam chec uczestnictwa dnia 18.05.2013 w spotkaniu naukowym na temat: Postepowanie andrologiczne w przypadku nieplodnych par, wraz z mgr Ines Holoszkiewicz.

    Niestety nie udalo mi sie przeslac wiadomosci na e-maila:katarzyna.marchlewska@umed.lodz.pl

    Pozdrwawiam Tomasz Holoszkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *