Sympozjum naukowo-szkoleniowe „Plemnik jak jest każdy widzi?”

Zapraszamy serdecznie na Sympozjum naukowo-szkoleniowe pod przewrotnym tytułem „Plemnik jak jest, każdy widzi?„, które odbędzie się 23 kwietnia 2020 roku (czwartek).

Sympozjum przeznaczone jest przede wszystkim dla diagnostów laboratoryjnych, ale także dla innych specjalistów zajmujących się lub chcących dowiedzieć się więcej o wybranych problemach płodności.

Organizatorami wydarzenia są:

  • Wydawca portalu www.badanie-nasienia.pl
  • Organizator Programu Międzylaboratoryjnej Kontroli Jakości Badania Ogólnego Nasienia SpermControl
  • Katedra Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • OnSet Media

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia, za udział w sympozjum diagności laboratoryjni otrzymują punkty edukacyjne twarde (szczegóły wkrótce).

 

Planowany program sympozjum:

Interpretacja wyników badania nasienia – wykład (dr hab. n. med. Katarzyna Marchlewska, Katedra Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi)
Co techniki medycyny reprodukcyjnej mają do zaproponowania niepłodnym pacjentom, czyli co z tym in vitro? – wykład (mgr Małgorzata Wójt, Klinika Płodności SalveMedica)
Onkofertility (zachowanie płodności dla pacjentów onkologicznych) oraz inne sposoby zachowania płodności – obecne możliwości… – wykład (dr n. med. Arkadiusz Samojedny, Polski Bank Komórek Macierzystych)
Dokąd zmierza komputerowo wspomagana analiza nasienia i jakie daje możliwości? – wykład
– Niepłodność immunologiczna, przeciwciała przeciwplemnikowe – co wiemy, jak diagnozować i jak leczyć? – wykład (dr hab. n. med. Jarosław Paśnik)
– HCV, a jakość nasienia i płodność męska – najnowsze doniesienia – wykład (dr n. med. Eliza Filipiak)
– Stres oksydacyjny w nasieniu jako przyczyna problemów z płodnością – wykład (dr hab. n. med. Renata Walczak Jędrzejowska, Katedra Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi)

 

 

Miejsce: Łódź

 

Dzięki firmie ONSET MEDIA i najnowszym technologiom streamingowym i telemostom będzie także możliwość uczestnictwa w Sympozjum w formie on-line, na żywo, bez konieczności przyjazdu na  miejsce, ale z możliwością interaktywnego uczestnictwa w Sympozjium, w tym zadawania pytań.

 

Więcej informacji i rejestracja już wkrótce.

Jeśli nie chcesz zapomnieć o wydarzeniu dodaj swój adres do naszego newslettera (w prawej kolumnie).

 

 

 

 

Zostaw Odpowiedź

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Filmy