Żel nawilżający wspomagający poczęcie Conceive Plus

Chociaż środki nawilżające (lubrykanty) stosowane do poprawy jakości stosunków płciowych nie są preparatami antykoncepcyjnymi to okazuje się, że często mają negatywny wpływ na plemniki, a przez to na ich potencjał do zapłodnienia. Dlatego też stosowanie tych preparatów, może w niektórych przypadkach wywierać niezamierzony efekt antykoncepcyjny.

Preparat Conceive Plus jest środkiem nawilżającym do stosowania w czasie stosunku, który nie wywiera negatywnego efektu na plemniki, a przez to traktowany jest jako preparat „wspomagający poczęcie”. Jest to idealne rozwiązanie dla par, które chcą stosować preparaty nawilżające, a jednocześnie starają się o dziecko.

Preparat Conceive Plus występuje w dwóch typach opakowań: tubka 75 ml lub jednorazowe aplikatory (3 sztuki lub 8 sztuk).

Cena preparatu Conceive Plus w naszym sklepie to 69 zł za tubkę 75 ml lub 8 szt. aplikatorów lub 39 zł za 3 szt. aplikatorów (plus 12 zł kosztów przesyłki kurierem lub 24zł dla przesyłek zagranicznych do Europy) – najniższa cena w Polsce!

 

Zamów Conceive Plus

 

Po wysłaniu zamówienia proszę sprawdzić skrzynkę e-mailową (także spam) ponieważ powinni Państwo otrzymać e-mail z dalszą instrukcją i numerem konta do wpłaty. W razie braku takiego e-maila prosimy o kontakt: kontakt{at}badanie-nasienia.pl

 

Tubka preparatu wspomagającego poczęcie Conceive Plus

Aplikator preparatu wspomagającego poczęcie Conceive Plus

 

ZOBACZ INNE PRODUKTY W NASZYM SKLEPIE: link

Zostaw Odpowiedź

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Filmy