• Spacjalna prezerwatywa do oddania nasienia (Male Factor Pak)

   

  Prezerwatywa MaleFactor Pak jest specjalnym produktem przeznaczonym do oddania nasienia w sposób możliwie naturalny (w czasie współżycia płciowego), w sposób nie zmieniający parametrów próbki. Stosowanie takiej prezerwatywy jest metodą dopuszczalną przez WHO dla pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą oddać nasienia w drodze masturbacji. Jest ona wyprodukowana ze specjalnego, nietoksycznego dla plemników tworzywa i nie zawiera  żadnych środków przeciwplemnikowych czy też innych, które mogłyby oddziaływać na próbkę nasienia i zaburzać uzyskany na jej podstawie wynik badania nasienia.

  Ponieważ oddanie nasienia do prezerwatywy odbywa się w trakcie stosunku seksualnego może być ono bardziej komfortowe dla niektórych pacjentów i jest rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy mają problem natury psychicznej (stres) z pozyskaniem nasienia drogą masturbacji.

   

  Instrukcja użytkowania:

  1. Wypełnij dane na foliowej torebce z wielokrotnym zamknięciem i zachowaj ją do późniejszego transportu.
  2. Dokładnie umyj ręce oraz członek i wysusz jednorazowym ręcznikiem.
  3. Wyciągnij prezerwatywę Male-FactorPak z opakowania i umieść ją na szczycie penisa znajdującego się w stanie erekcji. Aby uniknąć powstania pęcherzyków powietrza ściśnij zbiorniczek znajdujący się na końcu prezerwatywy w trakcie jej rozwijania na penisie. Doprowadź do ejakulacji np. w trakcie współżycia płciowego.
  4. Po ejakulacji i ustąpieniu erekcji zdejmij ostrożnie Male- FactorPak tak aby całe nasienie pozostało w prezerwatywie.
  5. Użyj dołączonego zabezpieczenia (drucik w kolorze czerwonym) do związania otwartego końca prezerwatywy. Odnotuj czas oddania próbki.
  6. Umieść użyty Male-FactorPak w opakowaniu z wielokrotnym zamknięciem i zwróć do laboratorium lub lekarza w możliwie najkrótszym czasie, najlepiej nie dłuższym niż 60 minut od ejakulacji (optymalnie do 30 minut). Próbka nasienia podczas transportu powinna być utrzymana w temperaturze zbliżonej do temperatury ciała (np. w wewnętrznej kieszeni). Nie należy umieszczać próbki w lodówce, ani wystawiać na działanie temperatury zewnętrznej (szczególnie w przypadku mrozów lub upałów).

  Uwagi:
  Produkt nie jest przeznaczony do celów antykoncepcyjnych.
  Produkt nie jest przeznaczony do ochrony przeciw chorobom przenoszonymi drogą płciową.
  Produkt jest przeznaczony do użycia jednorazowego.

  Prezerwatywę Male-Factor Pak do oddania nasienia można zamówić za pośrednictwem naszego portalu na stronie: link

  Zostaw Odpowiedź

  Zapisz się do naszego newslettera

  Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

  Filmy