Dzień informacji o inseminacji i badaniach nasienia w Klinice Fertimedica w Warszawie (11 marca 2013)

 

11 marca 2013 zapraszamy wszystkich zainteresowanych panów i panie na Dzień informacji o inseminacji i badaniach nasienia w Klinice Fertimedica w Warszawie. Oferujemy możliwość porozmawiania ze specjalistami w intymnej atmosferze i kameralnych warunkach. Odpowiemy na pytania, przybliżymy tematykę czynnika męskiego, opowiemy o metodach terapii niepłodności, której przyczyną jest słabe nasienie. Dodatkowo będziecie Państwo mieli możliwość zwiedzenia naszej placówki i porozmawiania o tym jak zwiększyć swoją szansę na poczęcie dziecka oraz o tym, jak łatwiej przejść przez terapię niepłodności.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest rejestracja pod adresem: info@fertimedica.pl

Akcję wspiera producent suplementu diety PROMEN, preparatu poprawiającego jakość nasienia. Dla pięciu pierwszych osób/par, które zarejestrują się na spotkanie i odwiedzą nas 11 marca czekać będą upominki – 3 miesięczne zestawy suplementu PROMEN. Pozostali zarejestrowani uczestnicy otrzymają miesięczne zestawy preparatu.

Więcej informacji o klinice: link.

Zostaw Odpowiedź

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Filmy