Międzynarodowe Dni Płodności, pod hasłem „Marzenie o dziecku”, Warszawa, 9-10.03.2013

13 lutego 2013

 

Zapraszamy na pierwszą organizowaną w Polsce wystawę Międzynarodowe Dni Płodności, na której Wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują bogatą ofertę usług i produktów wspomagających płodność zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

Międzynarodowe Dni Płodności organizowane są pod patronatem Stowarzyszenia na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian”. Honorowymi patronami są: profesor dr hab. n. med. Sławomir Wołczyński oraz prof. CMKP dr hab. n. med. Romuald Dębski.
Celem naszego przedsięwzięcia jest zebranie w jednym miejscu i czasie możliwie największej liczby specjalistów polskich i zagranicznych stosujących różne metody i sposoby pokonywania problemów niepłodności kobiecej i męskiej.

Naszymi Wystawcami są kliniki leczenia niepłodności, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Turcji, Rosji, Ukrainy, Danii i Wielkiej Brytanii, które zaprezentują cały wachlarz dostępnych na świecie usług i produktów wspomagających płodność u kobiet i mężczyzn. Do udziału w naszej Wystawie zapraszamy również fundacje pomocy dzieciom, ośrodki adopcyjne, kancelarię prawną specjalizująca się w prawie rodzinnym, instytucje udzielające finansowania na zabiegi in-vitro oraz zagraniczne agencje medical tourism, których celem jest nawiązanie kontaktów z polskimi klinikami w celu przysyłania zagranicznych pacjentów.

Wystawie towarzyszyć będą seminaria prowadzone przez ekspertów – czołowych lekarzy polskich klinik leczenia niepłodności i innych specjalistów tj. psychologów, biologów, dietetyków. Celem seminariów jest przybliżenie wiedzy związanej z niepłodnością w Polsce i na świecie: jakie czynniki mają wpływ na rosnącą niepłodność, jak jej zapobiegać, gdzie szukać pomocy, prezentacja metod konwencjonalnych i niekonwencjonalnych, np. metody naturalne, joga.

Hasłem naszej wystawy jest „Marzenie o dziecku”. Wychodzimy z założenia, ze każda metoda jest właściwa, jeśli pomaga osiągnąć wymarzony cel, jakim jest dziecko. Nie kierujemy się względami politycznymi, ani religijnymi, nie wartościujemy ani nie oceniamy dostępnych metod. Naszym celem jest dostarczenie informacji, pozostawiając każdemu wolny wybór.

Więcej szczegółów na stronie www.fertilityfair.com.

Zapraszamy do odwiedzania wystawy!

Do zobaczenia 9-10 marca 2013 roku, EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *