Międzylaboratoryjna kontrola jakości badania nasienia – wkrótce dostępna

Z radością informujemy, że już przed wakacjami 2019r. zostanie uruchomiona pierwsza runda długooczekiwanej, w pełni polskiej międzylaboratoryjnej kontroli jakości dla badania ogólnego nasienia.

Kontroli będzie poddana ocena takich parametrów nasienia jak: koncentracja, ruchliwość, żywotność i morfologia plemników. Kontrola będzie przeprowadzana zgodnie ze standardami WHO 2010 i polskimi wytycznymi dla diagnostów laboratoryjnych dotyczącymi wykonywania badania ogólnego nasienia (link do ww. wytycznych).

Planowane rozpoczęcie kontroli: czerwiec 2019r.

Wszelkie nowe informacje o możliwych zgłoszeniach, cenach, przebiegu i terminach będą publikowane w miarę dostępności. Jeśli nie chcesz ich przegapić i jesteś potencjalnie zainteresowana/y uczestnictwem lub po prostu chcesz być na bieżąco informowany o sprawach dotyczących tej kontroli podaj swój e-mail poniżej (nie będzie on wykorzystywany w żadnym innym celu poza informowaniem o ww. kontroli i będzie możliwość usunięcia adresu mailowego z tej listy w każdej chwili) i kliknij przycisk „Dowiedz się więcej o kontroli jakości”. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie przeoczysz nadchodzącej kontroli badania nasienia, a wszystkie informacje trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową.

 

 

Zachęcamy też do wypełnienia poniższej ankiety (jej wypełnienie jest całkowicie anonimowe i nie powiązane z podanym adresem email), a w trakcie jej wypełniania otrzymają Państwo wskazówki (w zależności od udzielanych odpowiedzi), które mogą być przydatne w Państwa pracy.

—– ANKIETA BĘDZIE DOSTĘPNA W CIĄGU KILKU NAJBLIŻSZYCH DNI —–

Zostaw Odpowiedź

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Filmy