Bezpłatne badanie nasienia w Katowicach w ramach kampanii społecznej “Zostań tatą”

18 lutego 2014

Projekt jest skierowany do wszystkich mężczyzn, którzy planują mieć potomka.

Akcja została zorganizowana przez Klinikę Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach i rozpocznie się 17.02.2014r.

Kampania ma na celu uświadomienie parom bezskutecznie starającym się o dziecko, że przyczyna niepłodności leży w  równym stopniu po stronie kobiety i mężczyzny. Dlatego mężczyzna obowiązkowo powinien poddać się badaniom. Pierwszym i najważniejszym krokiem w celu określenia płodności partnera jest badanie nasienia.

W ramach kampanii Klinika Gyncentrum (Katowice, ul. Żelazna 1) wykona 50 bezpłatnych badań nasienia. Warunkiem wzięcia udziału w projekcie jest rejestracja pod numerem tel. 32 359 09 32-33 i podanie hasła „Zostań tatą”. Decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy przebadany mężczyzna, którego wyniki badania będą poniżej normy, otrzyma prezent w postaci próbki PROfertilu oraz specjalny kupon umożliwiający zakup PROfertilu ze zniżką na stronie www.profertil.pl.

Partnerem kampanii społecznej “Zostań tatą” została firma Establo Pharma – dystrybutor preparatu PROfertil, przeznaczonego dla mężczyzn mających problemy z płodnością.

 

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *