IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „NIEPŁODNOŚĆ – plagą zdrowotną XXI wieku” – Warszawa, 18.06.2016

13 czerwca 2016

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej „NIEPŁODNOŚĆ – plagą zdrowotną XXI wieku”, która odbędzie się w dniu 18 czerwca 2016 roku w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Hotelu Mercure Grand Warszawa (ul. Krucza 28 Sala Olimp I 10 piętro) .
Liczne grono Ekspertów oraz Specjalistów podejmie zagadnienia z dziedziny niepłodności, a także podzieli się doświadczeniami i spostrzeżeniami związanymi z tą problematyką. Podczas Konferencji przedstawiony zostanie przebieg prac i wyników badań nad oceną i sposobem leczenia wszystkich form związanych z problemami zajścia w ciążę. Eksperci przybliżą też sposoby opieki psychologicznej kobiet po poronieniu oraz par walczących z problemem niepłodności. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wzięcia udziału w niezwykle ciekawych wykładach i dyskusjach poszerzających ich horyzonty oraz praktykę.
Wśród zaproszonych gości znajdą się Eksperci z całego kraju i z zagranicy, którzy zaprezentują swoją wiedzę i doświadczenie z rozmaitych dziedzin medycyny.

Przewodniczący Komitetu Naukowego: prof. dr hab. n. med. Włodzimierz E. Baranowski
Zastępca Przewodniczącego Komitetu Naukowego: prof. dr hab. n. med. Krzysztof Nowosielski

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *