Promocje na badanie nasienia, wizytę niepłodnościową oraz konsultację andrologiczną w Invimed Gdynia i Warszawa

16 stycznia 2019

OFERTA InviMed Gdynia foto_promocja_InviMed_Gdynia

50 zł taniej rozszerzone badanie nasienia i 50% taniej pierwsza konsultacja niepłodnościowa w InviMed Gdynia

Klinika Leczenia Niepłodności InviMed w Gdyni obniża cenę rozszerzonego badania nasienia ze 175 zł do 125 zł. Badanie będzie można wykonać o 50 zł taniej tylko do końca lutego 2019 roku. W tym samym czasie obowiązuje również 50% rabatu na pierwszą wizytę niepłodnościową.

Jeśli razem z żoną, narzeczoną, partnerką od dłuższego czasu staracie się o dziecko, ale albo nie udaje się Wam zajść w ciążę, albo ciąża nie prowadzi do szczęśliwego rozwiązania, zrób rozszerzone badanie nasienia w klinice leczenia niepłodności i skonsultuj wynik z urologiem/andrologiem. Obniżone parametry nasienia są przyczyną niepłodności u 42% par, które zgłaszają się do klinik leczenia niepłodności, dlatego jakość nasienia warto zweryfikować jak najszybciej.

Ponieważ w przypadku niepłodności oboje partnerów diagnozuje się równolegle, warto umówić się również na pierwszą konsultację niepłodnościową – do końca lutego 2019 roku także w promocyjnej cenie.

Badanie nasienia oraz pierwszą konsultację niepłodnościową można umówić telefonicznie: 500 900 888, mailowo: invimed@invimed.pl oraz przez formularz kontaktowy na stronie Invimed.pl.

Do końca lutego 2019 roku w klinice InviMed Gdynia obowiązują dwie promocje:

  • rozszerzone badanie nasienia za 125 zł (50 zł taniej niż zwykle),
  • pierwsza konsultacja niepłodnościowa za 75 zł (50% taniej niż zwykle).

Więcej informacji: https://www.invimed.pl/aktualnosci/50-zl-taniej-rozszerzone-badanie-nasienia-w-klinice-invimed-w-gdyni

 

OFERTA InviMed Warszawa foto_promocja_InviMed_Warszawa

Ponad 60 zł taniej rozszerzone badanie nasienia i konsultacja andrologiczna w InviMed Warszawa

Mieszkasz w Warszawie lub okolicy i chcesz sprawdzić swoją płodność? Skorzystaj z promocji w InviMed Warszawa. Tylko do końca lutego 2019 roku rozszerzone badanie nasienia i konsultacja u androloga będą tańsze o 60 zł.

Jeśli bardzo chcesz zostać ojcem, ale wspólne starania z partnerką nie przynoszą rezultatów lub też chciałabyś sprawdzić swoją płodność, ponieważ obawiasz się, że możesz w przyszłości mieć z nią problem (np. jesteś po radio- lub chemioterapii), umów się na rozszerzone badanie nasienia oraz konsultację andrologiczną w klinice InviMed Warszawa. Tylko do końca lutego 2019 roku za obie usługi zapłacisz 60 zł mniej. Klinika obniżyła cenę z 360 zł do 299 zł.

Klinika leczenia niepłodności InviMed to jedno z najlepszych miejsc do wykonania rozszerzonego badania nasienia. Dysponuje w pełni profesjonalnym laboratorium, w którym nasienie badane jest metodą CASA – zarówno przez nowoczesny komputer, jak i doświadczonych diagnostów laboratoryjnych. Obiektywne wyniki badań oraz ich interpretacja przez specjalistę to podstawa diagnostyki niepłodności.

Badanie nasienia oraz konsultację andrologiczną można umówić telefonicznie: 500 900 888, mailowo: invimed@invimed.pl oraz przez formularz kontaktowy na stronie Invimed.pl.

Więcej informacji: https://www.invimed.pl/aktualnosci/badanie-nasienia-plus-wizyta-u-androloga-teraz-ponad-60-zl-taniej-skorzystaj-z-promocji-w-invimed-warszawa

 

Źródło: Informacja prasowa otrzymana z sieci klinik InviMed

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *