• Udział w badaniu klinicznym nowej terapii dla niepłodnych mężczyzn w przychodni Novum w Warszawie

  Przychodnia Leczenia Niepłodności nOvum zaprasza do wzięcia udziału w badaniu klinicznym polegającym na testowaniu u mężczyzn leku hormonalnego -gonadotropiny o przedłużonym działaniu. Lek jest zarejestrowany w Europie do stymulacji owulacji u kobiet przystępujących do zabiegu in vitro. Może również wspomagać leczenie męskiej niepłodności spowodowanej nieprawidłową czynnością jąder na skutek niewydolności przysadki mózgowej (hypogonadyzmu hypogonadotropwego). Udział w badaniu daje szansę na trwałe efekty leczenia.

  Do programu zakwalifikowani mogą być pacjenci z potwierdzonym wrodzonym lub nabytym hypogonadyzmem hypogonadotropowym, w wieku 18-50 lat, z potwierdzoną azoospermią oraz obniżonym poziomem hormonów LH, FSH oraz testosteronu we krwi. Pacjenci powinni być w dobrym ogólnym stanie zdrowia fizycznego i psychicznego.
  Pacjenci, którzy zakwalifikują się do badania będą w nim uczestniczyć przez okres ok. 2 lat pod stałą opieką androloga w Przychodni „ nOvum” oraz będą mieli wykonywane kontrolne krwi, badanie usg i badanie nasienia.

  Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu do badania podejmie lekarz androlog po ocenie stanu zdrowia oraz badań dodatkowych Pacjenta, zgodnie z kryteriami włączenia i wyłączenia ustalonymi przez Sponsora Badania. Ilość miejsc jest ograniczona przez Sponsora Badania.

  Głównym badaczem jest dr Katarzyna Kozioł, badaczem dr Jan Karol Wolski.

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z panią Agnieszką Nowicką: tel. 663 196 334, e-mail: badanie@novum.com.pl

  Źródło informacji: http://www.nasz-bocian.pl/node/34044

  Zostaw Odpowiedź

  Zapisz się do naszego newslettera

  Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

  Filmy